Madeleine Pyk färglitografi

287763

PYK, Madeleine (född 1934): Interiör, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x49 cm; oramad

Rum 1

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (6 bud)
1647322
550
1645713
500
1645713
450
1646527
1645713

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.