Dessertskedar silver

287760

DESSERTSKEDAR, 9 st, silver, stämplade Seseman 1819, längd ca 18 cm, totalvikt ca 312 g

Monogram R.N samt mindre bucklor

Silver

Monter 24

Dessertskedar silver

Budhistorik (7 bud)
1636952
1645745
1636952
1644516
1636952

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer