Dessertskedar silver

287760

DESSERTSKEDAR, 9 st, silver, stämplade Seseman 1819, längd ca 18 cm, totalvikt ca 312 g

Monogram R.N samt mindre bucklor

Silver

Monter 24

Dessertskedar silver

Budhistorik (7 bud)
1636952
1645745
1636952
1644516
1636952

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.