Carl Fredrik Reuterswärd färglitografier

287758

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): (3) Kompositioner, signerade CFR, färglitografier, bladmått ca 62x45 cm vardera; oramade

Ett blad med mindre fläck i kanten

Rum 1

Budhistorik (7 bud)
1647118
650
1646692
600
1646152
550
1645540
500
1645540

Slutpris SEK:
650
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer