Jockum Nordström färglitografi

287755

NORDSTRÖM, Jockum (född 1963): "Every neighbour is a customer",
signerad och numrerad Jockum 227/250, färglitografi, bladmått ca 61x84 cm

Rum 1

Budhistorik (13 bud)
1647183
5 400
1647180
5 200
1647175
5 000
1647174
4 800
1647166
4 600

Slutpris SEK:
5 400
528 EUR, 617 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.