Jockum Nordström färglitografi

287755

NORDSTRÖM, Jockum (född 1963): "Every neighbour is a customer",
signerad och numrerad Jockum 227/250, färglitografi, bladmått ca 61x84 cm

Rum 1

Budhistorik (13 bud)
1647183
5 400
1647180
5 200
1647175
5 000
1647174
4 800
1647166
4 600

Slutpris SEK:
5 400
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer