Ulrica Hydman Vallien färgcarborundum

287753

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad Ulrica HV, 46/100, färgcarborundum, bladmått ca 56x76 cm; oramad

Rum 1

Budhistorik (7 bud)
1645261
1 300
1647046
1645261
1639256
1638370

Slutpris SEK:
1 300
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer