Lena LInderholm färglitografi

287751

LINDERHOLM, Lena A (född 1947): "Livets fröjder", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 80x60,5 cm; oramad

Rum 1

Lena LInderholm färglitografi
Budhistorik (11 bud)
1647013
850
1647012
1647009
750
1647005
700
1647006
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.