Lena Linderholm färglitografi

287746

LINDERHOLM, Lena A (född 1947): "Körsbärskanna", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 80x60,5 cm; oramad

Rum 1

Lena Linderholm färglitografi
Budhistorik (8 bud)
1646569
650
1640967
600
1640967
550
1645538
500
1640967
450

Slutpris SEK:
650
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer