Lena Linderholm färglitografi

287746

LINDERHOLM, Lena A (född 1947): "Körsbärskanna", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 80x60,5 cm; oramad

Rum 1

Lena Linderholm färglitografi
Budhistorik (8 bud)
1646569
650
1640967
600
1640967
550
1645538
500
1640967
450

Slutpris SEK:
650
66 EUR, 78 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.