Lena Linderholm färglitografi

287745

LINDERHOLM, Lena A (född 1947): "Skördetid", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 60x80 cm; oramad

Rum 1

Lena Linderholm färglitografi
Budhistorik (9 bud)
1647073
1647056
750
1647051
700
1647055
650
1647051
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.