Bord 1700-tal

287744

BORD, gustavianskt, träskuren dekor, kannelerade ben, bemålat, höjd 74,5, 58,5x74,5 cm

Skador och slitage, saknar fajansbrickan

Rum 6

Bord 1700-tal

Budhistorik (9 bud)
1646598
4 200
1646597
1646597
3 200
1646596
1646586

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.