Madeleine Pyk färglitografi

287741

PYK, Madeleine (född 1934): Slussen, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått 75x52 cm; oramad

Rum 1

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (13 bud)
1647191
1647188
1647190
1647188
950
1647189
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.