Madeleine Pyk färglitografi

287739

PYK, Madeleine (född 1934): Slussen, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått 75x52 cm; oramad

Rum 1

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (13 bud)
1647058
900
1647054
850
1647032
1647052
1647032
750

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 108 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.