Jockum Nordström litografi

287738

NORDSTRÖM, Jockum (född 1963): "Jag följer foten", signerad och numrerad Jockum 161/250, litografi, ca bladmått 60x85 cm; oramad

Rum 1

Jockum Nordström litografi
Budhistorik (4 bud)

1647227
1646927
1642359
1637509

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer