Jockum Nordström litografi

287738

NORDSTRÖM, Jockum (född 1963): "Jag följer foten", signerad och numrerad Jockum 161/250, litografi, ca bladmått 60x85 cm; oramad

Rum 1

Jockum Nordström litografi
Budhistorik (4 bud)

1647227
1646927
1642359
1637509

Slutpris SEK:
404 EUR, 479 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.