Yrjö Edelmann digital print

287737

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med snöre, signerad och numrerad, digital print, bladmått ca 61x44 cm

Rum 1

Yrjö Edelmann digital print
Budhistorik (14 bud)
1647207
1641006
1647205
1641006
1647199
750

Slutpris SEK:
121 EUR, 144 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.