Yrjö Edelmann digital print

287736

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med tejp, signerad och numrerad, digital print, bladstorlek ca 61x44 cm; oramad

Rum 1

Yrjö Edelmann digital print
Budhistorik (14 bud)
1641004
950
1646314
900
1641004
850
1646312
1641004
750

Slutpris SEK:
950
93 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.