Jan Håfström färglitografi

287735

HÅFSTRÖM, Jan (född 1937): Mr Walker, signerad daterad och numrerad färglitografi, bladmått ca 74x62 cm; oramad

Rum 1

Jan Håfström färglitografi
Budhistorik (22 bud)
1647284
2 600
1647133
2 400
1646633
1647132
1646633
1 800

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.