Jan Håfström färglitografi

287735

HÅFSTRÖM, Jan (född 1937): Mr Walker, signerad daterad och numrerad färglitografi, bladmått ca 74x62 cm; oramad

Rum 1

Jan Håfström färglitografi
Budhistorik (22 bud)
1647284
2 600
1647133
2 400
1646633
1647132
1646633
1 800

Slutpris SEK:
2 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer