Bord allmoge

287734

BORD, 1800-tal, allmoge, bemålat underrede, höjd 65, 82x55 cm

Skivan troligen senare samt med skador

Möbler, Allmoge

Rum 6

Bord allmoge

Budhistorik (13 bud)
1646970
900
1646453
850
1646969
1646453
750
1646968
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.