Harald Sonesson Mumin illustration

287730

SONESSON, Harald (född 1942): Hattifnattar i Mumindalen, signerad Harald Sonesson, akvarell, tusch, plastfilm, 29x45 cm; oramad

Konst, Modernt måleri, Böcker/Kartor

Rum 1

Budhistorik (4 bud)

1637669
650
1637228
600
1637228
1637088

Slutpris SEK:
650
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer