Harald Sonesson Pelle Svanslös illustration

287727

SONESSON, Harald (född 1942): Originalillustration: ur Pelle Svanslös, Måns och Bill & Bull traskar i snön i en Uppsalagränd, signerad Harald Sonesson, akvarell och tusch, 22x31 cm; i passepartout, oramad

Rum 1

Budhistorik (5 bud)
1646935
600
1646803
550
1646690
500
1646690
1646351

Slutpris SEK:
600
61 EUR, 72 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.