Sandstensrelief

287716

RELIEF, sandsten, enligt uppgift arakan, Burma 1500-tal, höjd 60, bredd 44, djup 15cm
Proveniens, Dansk privatsamling

Diverse, Etnografica

Rum 14

Sandstensrelief

Budhistorik (11 bud)
1643444
3 800
1649402
3 600
1643444
3 400
1649386
3 200
1643444

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 455 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.