Sandstensrelief

287716

RELIEF, sandsten, enligt uppgift arakan, Burma 1500-tal, höjd 60, bredd 44, djup 15cm
Proveniens, Dansk privatsamling

Diverse, Etnografica

Rum 14

Sandstensrelief

Budhistorik (11 bud)
1643444
3 800
1649402
3 600
1643444
3 400
1649386
3 200
1643444

Slutpris SEK:
3 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 840 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer