Orientmatta

287696

ORIENTMATTA, Kirman, signerad, blå botten, ca 390x305 cm

Smärre slitage

Mattor/Textilier

Rum 3

Orientmatta

Budhistorik (9 bud)
1655622
5 600
1655618
5 400
1655613
5 200
1653162
5 000
1653162
4 400

Slutpris SEK:
5 600
547 EUR, 640 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.