Orientmatta

287696

ORIENTMATTA, Kirman, signerad, blå botten, ca 390x305 cm

Smärre slitage

Mattor/Textilier

Rum 3

Orientmatta

Budhistorik (9 bud)
1655622
5 600
1655618
5 400
1655613
5 200
1653162
5 000
1653162
4 400

Slutpris SEK:
5 600
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer