Orietnamtta

287682

ORIENTMATTA, Kashan, signerad, blå botten, ca 450x335 cm

Ställvis hårdare slitage

Mattor/Textilier, Äkta mattor

Rum 3

Orietnamtta

Budhistorik (7 bud)
1651709
10 500
1651708
10 000
1651707
8 000
1651706
6 200
1645974
6 000

Slutpris SEK:
10 500
1 026 EUR, 1 200 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.