Orietnamtta

287682

ORIENTMATTA, Kashan, signerad, blå botten, ca 450x335 cm

Ställvis hårdare slitage

Mattor/Textilier, Äkta mattor

Rum 3

Orietnamtta

Budhistorik (7 bud)
1651709
10 500
1651708
10 000
1651707
8 000
1651706
6 200
1645974
6 000

Slutpris SEK:
10 500
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer