Endre Szasz litografi

287676

SZASZ, Endre (1926-2003): "Old Lovers", signerad, 50/100, litografi, ca 34x46 cm

Fack 7

Endre Szasz litografi
Budhistorik (1 bud)

1646645
2015-01-18 11:58:34

2015-01-18 kl 19:03
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.