Fåtölj

287674

FÅTÖLJ, 1950-tal, klädd i malmstenstyg, ben i björk, sitthöjd 39 cm

Ytslitage, fläck

Rum 9

Fåtölj

Budhistorik (9 bud)
1647255
700
1647265
650
1647255
600
1647261
550
1647255
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.