Anders Fogelin färglitografi

287665

FOGELIN, Anders (1933-1982): Motiv från Slussen, signerad och daterad Anders Fogelin 1981, 85/280, färglitografi, 35x40 cm

Gulnad

Fack 16

Anders Fogelin färglitografi

Budhistorik (4 bud)

1640078
450
1646179
1640078
1638086

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.