Leif Johansson oljemålning

287664

JOHANSSON, Leif (född 1950): Abstrakt landskap, signerad Leif Johansson, olja på duk, ca 140x95 cm

Rum 17

Leif Johansson oljemålning

Budhistorik (26 bud)
1645907
6 200
1645900
6 000
1645905
6 000
1645900
5 800
1645899
5 600

Slutpris SEK:
6 200
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer