Leif Johansson oljemålning

287664

JOHANSSON, Leif (född 1950): Abstrakt landskap, signerad Leif Johansson, olja på duk, ca 140x95 cm

Rum 17

Leif Johansson oljemålning

Budhistorik (26 bud)
1645907
6 200
1645900
6 000
1645905
6 000
1645900
5 800
1645899
5 600

Slutpris SEK:
6 200
626 EUR, 743 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.