Stanislaw Zoladz akvarell

287663

ZOLADZ, Stanislaw (född 1952): Landskapsbild, signerad Zoladz -88, akvarell, ca 17x33 cm

Rum 4

Stanislaw Zoladz akvarell

Budhistorik (10 bud)
1646350
1646348
1 600
1646300
650
1646230
600
1646229
550

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer