Marjatta Sarasalo oljemålning

287660

SARASALO, Marjatta (Finland, född 1930): "Vänner", signerad o daterad Marjatta Sarasalo -84, olja på duk, ca 24x33 cm

Rum 4

Marjatta Sarasalo oljemålning

Budhistorik (14 bud)
1647256
3 400
1647219
3 200
1647253
1647219
2 800
1647146
2 600

Slutpris SEK:
3 400
332 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.