Marjatta Sarasalo oljemålning

287660

SARASALO, Marjatta (Finland, född 1930): "Vänner", signerad o daterad Marjatta Sarasalo -84, olja på duk, ca 24x33 cm

Rum 4

Marjatta Sarasalo oljemålning

Budhistorik (14 bud)
1647256
3 400
1647219
3 200
1647253
1647219
2 800
1647146
2 600

Slutpris SEK:
3 400
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer