Miniatyrbyrå 1800-tal

287658

MINIATYRBYRÅ, 1800-tal, fanérad med fruktträ, rak form med fyra lådor, höjd 22,5 cm, 22 x 15,5 cm

smärre fanerskador och sprickor

Möbler, Diverse

Monter 3

Miniatyrbyrå 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
1650021
1650020
3 600
1650017
1649925
1 400
1649924
1 300

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.