Miniatyrbyrå 1800-tal

287658

MINIATYRBYRÅ, 1800-tal, fanérad med fruktträ, rak form med fyra lådor, höjd 22,5 cm, 22 x 15,5 cm

smärre fanerskador och sprickor

Möbler, Diverse

Monter 3

Miniatyrbyrå 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
1650021
1650020
3 600
1650017
1649925
1 400
1649924
1 300

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer