Jeff Koons "La Superstar du Post-Pop"

287656

JEFF KOONS, Taschen 2009, "La Superstar du Post-Pop", monogramsignerad och daterad JC 10/10/14 samt teckning i form av blomma, ca 34x26 cm

Bruksslitage

Böcker/Kartor, Konst- och kulturhistoria, Konst, Teckningar

Monter 23

Jeff Koons

Budhistorik (6 bud)
1645829
1645828
1645827
1642543
1640412

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer