Jeff Koons "La Superstar du Post-Pop"

287656

JEFF KOONS, Taschen 2009, "La Superstar du Post-Pop", monogramsignerad och daterad JC 10/10/14 samt teckning i form av blomma, ca 34x26 cm

Bruksslitage

Böcker/Kartor, Konst- och kulturhistoria, Konst, Teckningar

Monter 23

Jeff Koons

Budhistorik (6 bud)
1645829
1645828
1645827
1642543
1640412

Slutpris SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.