Paul Fischer oljemålning

287643

FISCHER, Paul (Danmark 1860-1934): Vid Kristianiafjord, signerad och daterad Paul Fischer 30/7-97, olja på duk, ca 46,5x32,5 cm

Smärre krackelyr, smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Paul Fischer oljemålning

Budhistorik (13 bud)
1646047
30 000
1646044
29 000
1646027
28 000
1645982
25 000
1645980
21 000

Slutpris SEK:
30 000
3 021 EUR, 3 432 USD
Utropspris SEK:
40 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.