Oidentifierad konstnär

287638

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Skäggig man, otydligt signerad, olja på duk, ca 55x46 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 14

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (10 bud)
1644986
700
1644883
650
1642152
600
1644879
600
1642152
550

Slutpris SEK:
700
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer