Oidentifierad konstnär

287638

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Skäggig man, otydligt signerad, olja på duk, ca 55x46 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 14

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (10 bud)
1644986
700
1644883
650
1642152
600
1644879
600
1642152
550

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.