Afanasij Ivanovic Scheloumoff oljemålning

287632

SCHELOUMOFF, Afanasij Ivanovic (1892-1983): Flykt undan vargar, signerad A. Acheloumoff, olja på duk, ca 59x98 cm

Rum 8

Budhistorik (13 bud)
1645507
1 300
1645147
1645146
850
1645145
1645144
750

Slutpris SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.