Afanasij Ivanovic Scheloumoff oljemålning

287632

SCHELOUMOFF, Afanasij Ivanovic (1892-1983): Flykt undan vargar, signerad A. Acheloumoff, olja på duk, ca 59x98 cm

Rum 8

Budhistorik (13 bud)
1645507
1 300
1645147
1645146
850
1645145
1645144
750

Slutpris SEK:
1 300
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer