Tidskriftssamlare England

287626

TIDSKRIFTSSAMLARE, England, 1900-talets andra hälft, fanérad i mahogny, skyltmärkt "Made in England for AB Nordiska Kompaniet", med hjultrissor, höjd ca 50, 45x33 cm

Bruksslitage

Rum 8

Tidskriftssamlare England

Budhistorik (21 bud)
1645783
3 200
1645722
1645769
2 800
1645722
2 600
1643844
2 400

Slutpris SEK:
3 200
323 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.