Tidskriftssamlare England

287626

TIDSKRIFTSSAMLARE, England, 1900-talets andra hälft, fanérad i mahogny, skyltmärkt "Made in England for AB Nordiska Kompaniet", med hjultrissor, höjd ca 50, 45x33 cm

Bruksslitage

Rum 8

Tidskriftssamlare England

Budhistorik (21 bud)
1645783
3 200
1645722
1645769
2 800
1645722
2 600
1643844
2 400

Slutpris SEK:
3 200
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer