David Vinkeboons hans efterföljare oljemålning

287621

VINCKBOONS, David (1800-tal), hans efterföljare: Landskap med figurer, olja på pannå, 26x44 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 14

Budhistorik (23 bud)
1646113
1646123
2 800
1646113
2 600
1646112
2 400
1646098

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.