David Vinkeboons hans efterföljare oljemålning

287621

VINCKBOONS, David (1800-tal), hans efterföljare: Landskap med figurer, olja på pannå, 26x44 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 14

Budhistorik (23 bud)
1646113
1646123
2 800
1646113
2 600
1646112
2 400
1646098

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer