Brosch sekelskifte 1900

287619

BROSCH, 1800-talets senare del, kamé av skuret snäckskal med motiv föreställande orientaliskt sceneri, förgylld ram med rocailledekor, ca 7x6 cm

Smärre ytliga sprickor

Guld/Smycken

Kundcenter

Brosch sekelskifte 1900

Budhistorik (3 bud)

1641160
950
1640909
1635884

Slutpris SEK:
950
93 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.