Johann Christian Vollerdt oljemålning

287618

VOLLERDT, Johann Christian (Tyskland 1708-69), tillskriven: Skridskosällskap, osignerad, olja på pannå, ca 20x29 cm

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Budhistorik (9 bud)
1646122
5 400
1646096
4 600
1642942
4 400
1642302
4 200
1642300
3 400

Slutpris SEK:
5 400
528 EUR, 617 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.