Johann Christian Vollerdt oljemålning

287618

VOLLERDT, Johann Christian (Tyskland 1708-69), tillskriven: Skridskosällskap, osignerad, olja på pannå, ca 20x29 cm

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Budhistorik (9 bud)
1646122
5 400
1646096
4 600
1642942
4 400
1642302
4 200
1642300
3 400

Slutpris SEK:
5 400
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer