Spegellampetter 1 par

287615

SPEGELLAMPETTER, 1 par, för 2 ljus vardera, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, bronserade, 52x40 cm

Slitage

Diverse, Speglar

Rum 4

Spegellampetter 1 par
Budhistorik (24 bud)
1646128
3 600
1646127
3 400
1646109
3 200
1646107
1646104
2 800

Slutpris SEK:
3 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer