Spegellampetter 1 par

287615

SPEGELLAMPETTER, 1 par, för 2 ljus vardera, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, bronserade, 52x40 cm

Slitage

Diverse, Speglar

Rum 4

Spegellampetter 1 par
Budhistorik (24 bud)
1646128
3 600
1646127
3 400
1646109
3 200
1646107
1646104
2 800

Slutpris SEK:
3 600
352 EUR, 411 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.