George Braque

287612

BRAQUE, George (Frankrike 1882-1963): Tête en Profil et l'étoile (from Georges Braque: Nouvelles Sculptures et Plaques Gravées), signerad och numrerad G Braque 10/50, etsning och akvatint, ca 29,5x25 cm

Något blekt

Kundcenter

George Braque
Budhistorik (7 bud)
1645777
5 000
1644934
4 200
1641677
1638723
3 200
1636290

Slutpris SEK:
5 000
489 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.