Arne Olsson oljemålning

287611

OLSSON, Arne (1918-2003): "Kvällsljus", monogramsignerad AO, olja på duk, 80x115 cm

Rum 10

Arne Olsson oljemålning

Budhistorik (17 bud)
1644252
1641079
1644251
1641079
950
1644250
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 144 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.