Käppar

287610

KÄPPAR, 3 st, med silverdetaljer, 1900-talets första hälft, längd ca 88-93 cm

Slitage och bucklor

Fashion, Silver

Monter 23

Käppar

Budhistorik (11 bud)
1645223
900
1644307
850
1644304
1643404
750
1643335
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.