Väderkvarn i månljus oljemålning

287608

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Väderkvarn i månljus, signerad C Setter, olja på pannå, 27,5x34,5 cm

Krackeleringar, färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (4 bud)

1638811
1636942
950
1636376
500
1636374

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.