Väderkvarn i månljus oljemålning

287608

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Väderkvarn i månljus, signerad C Setter, olja på pannå, 27,5x34,5 cm

Krackeleringar, färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (4 bud)

1638811
1636942
950
1636376
500
1636374

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer