Käppar med silverknoppar och elfenben

287606

KÄPPAR, 3 st, silverknoppar och elfenben, b la 1922, längd ca 88-90 cm

Slitage och skador

Fashion, Silver

Monter 23

Budhistorik (15 bud)
1640528
950
1638865
900
1640527
900
1638865
850
1636955

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.