Käppar med silverknoppar och elfenben

287606

KÄPPAR, 3 st, silverknoppar och elfenben, b la 1922, längd ca 88-90 cm

Slitage och skador

Fashion, Silver

Monter 23

Budhistorik (15 bud)
1640528
950
1638865
900
1640527
900
1638865
850
1636955

Slutpris SEK:
950
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer