Orientmatta Hamadan Kellei

287598

ORIENTMATTA, Hamadan, Kellei, semiantik, ca 480x170 cm

Slitage, lagningar

Mattor/Textilier

Rum 3

Orientmatta Hamadan Kellei

Budhistorik (10 bud)
1638731
3 600
1638835
3 600
1638731
3 400
1638730
1638729
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 431 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.