Erik Dietman collage

287595

DIETMAN, Erik (1937-2002): "Kale Fredriks Fiskar", signerad och daterad Erik Dietman -79, collage i plexilåda, ca 57x78 cm

Tavelvagn 6

Erik Dietman collage
Budhistorik (21 bud)
1645172
5 000
1645481
5 000
1645172
4 800
1645476
4 600
1645172
4 400

Slutpris SEK:
5 000
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer