Erik Dietman collage

287595

DIETMAN, Erik (1937-2002): "Kale Fredriks Fiskar", signerad och daterad Erik Dietman -79, collage i plexilåda, ca 57x78 cm

Tavelvagn 6

Erik Dietman collage
Budhistorik (21 bud)
1645172
5 000
1645481
5 000
1645172
4 800
1645476
4 600
1645172
4 400

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.