Oidentifierad konstnär oljemålning

287592

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal/samtida): Kvinna i vinterlandskap, signerad, a tergo daterad 2009, olja på duk, ca 60x100 cm

Tavelvagn 4

Budhistorik (31 bud)
1645457
6 200
1645458
6 000
1645457
5 800
1645456
5 600
1645453
5 400

Slutpris SEK:
6 200
606 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.