Bordslampa

287583

BORDSLAMPA / SKRIVSTÄLL, 1920/30-tal, bakelit, marmor, skärm i emaljerad plåt, höjd ca 43 cm

Slitage

Belysning, Bordslampor

Rum 8

Bordslampa

Budhistorik (3 bud)

1645013
900
1644924
750
1638406
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.