Rubens, hans efterföljare, Johannes Döparen

287582

RUBENS Peter Paul, hans efterföljare; (1700-tal) Johannes Döparen, olja på pannå 74 x 106 cm

Äldre retuscher, oxiderad fernissa

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Budhistorik (25 bud)
1645018
7 800
1645021
7 600
1645018
7 400
1645016
7 200
1645015
7 000

Slutpris SEK:
7 800
762 EUR, 892 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.