Rubens, hans efterföljare, Johannes Döparen

287582

RUBENS Peter Paul, hans efterföljare; (1700-tal) Johannes Döparen, olja på pannå 74 x 106 cm

Äldre retuscher, oxiderad fernissa

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Budhistorik (25 bud)
1645018
7 800
1645021
7 600
1645018
7 400
1645016
7 200
1645015
7 000

Slutpris SEK:
7 800
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer