Spegel i gustaviansk stil

287581

SPEGEL, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, förgylld, pastellagedekor, 153x64,5 cm

Sprickor samt slitage

Diverse, Speglar

Rum 10

Spegel i gustaviansk stil

Budhistorik (18 bud)
1645622
3 800
1645626
3 600
1645622
3 400
1644975
3 200
1636908

Slutpris SEK:
3 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer