Oidentifierad konstnär akvarell

287578

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (England 1800-tal), Flickporträtt, monogramsignerad och daterad FM 1878, akvarell, 33x25 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (21 bud)
1644277
1644267
1643902
1 900
1643626
1 800
1643233
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 264 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.