Oidentifierad konstnär akvarell

287578

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (England 1800-tal), Flickporträtt, monogramsignerad och daterad FM 1878, akvarell, 33x25 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (21 bud)
1644277
1644267
1643902
1 900
1643626
1 800
1643233
1 700

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer