Taburetter 1 par

287577

TABURETTER, 1 par, 1900-tal, gustaviansk stil, förgyllda, kannelerade ben, brickmärkta G.H Wrange Möbelarkitekt, höjd 44, 45x26,5 cm

Smärre slitage

Rum 6

Taburetter 1 par

Budhistorik (21 bud)
1644163
3 400
1637053
3 200
1638702
1637053
2 800
1636482
2 600

Slutpris SEK:
3 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer